Oprogramowanie dla biznesu

Czy wiesz, że…?

System ERP w małych i średnich przedsiębiorstwach wymieniany jest średnio co 8-10 lat.

Pakiet wsparcia dla Firm

icon

BON CYFRYZACYJNY O WARTOŚCI DO 4500 ZŁ na rozwój i transformację firmy

Nasi eksperci doradzą, jak zautomatyzować i zoptymalizować kluczowe dla Twojej firmy obszary (jak: handel, finanse i księgowość oraz kadry i płace). Przedstawią preferencyjne, dostosowane dla Twojej firmy warunki zakupu narzędzi wspierających proces cyfryzacji przedsiębiorstwa.

Przyspiesz prace i zoptymalizuj procesy w obszarach:

zarządzania kadrami (także w pracy zdalnej), przy zakupie Symfonia e-Pracownik lub Symfonia HR Cloud otrzymujesz od 1 do 3 stanowisk Symfonia Kadry i Płace.

zarządzania sprzedażą i magazynem szczególnie w rozwoju kanału e-commerce (Przy zakupie Symfonia Interator e-commerce otrzymujesz od 1 do 3 stanowisk Symfonia Handel)

finansowo-księgowym elektroniczny obieg dokumentów oraz dedykowane wsparcie dla Biur Rachunkowych do zdalnej komunikacji z klientami, Przy zakupie Symfonia Obieg Dokumentów lub Symfonia Biuro Rachunkowe Online otrzymujesz od 1 do 3 stanowisk Symfonia Finanse i Księgowość.

icon

BON INSTALACYJNY

To wsparcie naszego eksperta, który pomoże zainstalować w Twojej firmie i prawidłowo skonfigurować program, a Ty natychmiast rozpoczniesz cyfrową transformację i automatyzację Twojego biznesu. Optymistycznie, prawda?

Przy zakupie:

Symfonia Handel

lub

Symfonia Finanse i Księgowość

lub

Symfonia Kadry i Płace

z "Gwarancją Podstawową+" otrzymasz od 2 do 7 godzin bezpłatnego wsparcia w zainstalowaniu i/lub skonfigurowaniu 1 stanowiska zakupionego programu.

icon

WSPARCIE W POZYSKANIU FINANSOWANIA

Już nawet w 24 godz. możesz uzyskać ofertę leasingu u współpracującej z nami firmy leasingowej, aby inwestycja w cyfryzację nie była wyzwaniem finansowym dla Twojej firmy.

icon

ODROCZONA PŁATNOŚĆ

W przypadku spadku przychodów Twojej firmy o 50 proc., możesz zrezygnować z subskrypcji, a my zwrócimy Ci nadpłacone środki. W sytuacji ewentualnych problemów finansowych Twojej firmy, możemy odroczyć płatności nawet do 9 miesięcy (dla zakupu programów o wartości pow. 10 tys. zł).

Zapraszamy do kontaktu:

biuro@serwnet.pl

22 877 45 39